Walthers ХО Скала 1/87 Scenemaster 20' Мазна од Страна на Сад - Подготвени да се Кандидира - CP Бродови (Бела, Зелена)
  • Ново

Walthers ХО Скала 1/87 Scenemaster 20' Мазна од Страна на Сад - Подготвени да се Кандидира - CP Бродови (Бела,

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се прошири сад сообраќај на вашиот 1960-тите и 70-тите години ера ХО распоред со оваа серија на автентични модели од Scene Master, со : Стандард крај вратата и десната страна на вратата верзии како соодветен Автентичен занитвам, вратата latch и зглоб детали Шарени период шеми Совршен период товари за Walthers Mainline G85 и 60' Pullman-Стандард VTTX сад flatcars (секој се продава одделно).