5pcs Дишење Вентил Дишење Род се Пропустливи Капа 9mm Стабилна Масло Вшмукување Дупка Воздушниот Компресор Пумпа Воздушниот Компресор Делови за Воздушниот Компресор
  • Ново

5pcs Дишење Вентил Дишење Род се Пропустливи Капа 9mm Стабилна Масло Вшмукување Дупка Воздушниот Компресор Пумпа

DEN 1756.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◎ Стабилни Перформанси : На воздушниот компресор дишење вентил е направен од високо-квалитет на материјали за да се обезбеди извршувањето на дишење вентил исклучително стабилен и сигурен дека може да ги задоволат вашите потреби во голема мера. ◎Применливост : На воздушниот компресор дишење вентил е погоден за повеќето клипот компресори за воздух, кој може да ги задоволи вашите потреби добро. ◎ Премија .ние текст маса, Пакет Листата : 5 x Дишење Род Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.