Scotsman 02-4762-01 Филтер За Воздух
  • Ново

Scotsman 02-4762-01 Филтер За Воздух

DEN 993.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистински знак за замена на дел.Scotsman Мраз Машини, еден Warburg-Incus бренд, имаат историја на доследна иновации во мраз создателот делови и производство.Користете вистински знак делови за безбедност, сигурност и перформанси.Вистински ОЕМ замена дел.Scotsman 02-4762-01 филтер за воздух.Scotsman произведува супериорен во однос на опрема за foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.