URMAGIC Велигден Маса Декорации, рачно изработени Шарени Bunny Gnomes Безличен Кадифен Кукла со Светла Велигденски Подароци за Дома Партијата Декор
  • Ново

URMAGIC Велигден Маса Декорации, рачно изработени Шарени Bunny Gnomes Безличен Кадифен Кукла со Светла Велигденски

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿Големина и Материјал : раководителот на нога е 9.84" инчи и 6,3 инчи широка.На figurine на телото и долги уши се изработени од мека ткаенина, кадифен носот, влакна бела брада, и шарени посочи шапка.Потешки дното му е дозволено да застане сам. ✿Шарени Bunny Gnomes : Многу симпатична Велигден bunny gnome ќе красат вашиот дом и ќе ви даде добро расположение. ✿Рачно изработени : Секој Велигден Bunny е рачно изработени од еколошки-пријателски материјали, толку различни две ќе има некои разлики во големината и тежината.Нивните прекрасен изглед е многу популарна со деца, и тоа е исто така добар избор за децата подароци. ✿Совршен Велигденски Подарок за Деца : Симпатична зајаче gnome совршен за ширење Празник дух, обезбедување на добра среќа.Совршен за Велигден ден подарок за семејство, пријатели или некој кој собира gnome, тие ќе љубов овие момци!. ✿Широко се Користи : Тоа ќе биде празнична маса и дома декорација за Велигден, Нова Година, пролетни забави, свадби, родендени и други празници за да додадете празнична атмосфера и донесе среќа.