Grey990 5 Компјутери Мини Љубов Срце Облик Traceless Кука Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Девојка Срцето Метал Ковано Железо Ѕиден Држач Дома Декор Бела
  • Ново

Grey990 5 Компјутери Мини Љубов Срце Облик Traceless Кука Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Девојка Срцето Метал Ковано

DEN 113.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал - На јадицата е направен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив, водоотпорен и влага-доказ.Дизајн - Со љубов и срце облик, дизајн, кука е практичен и убава, додадете многу убавина да се ѕидовите на собата.Издржливи - Тоа е силна назад лепило, па така можете да се држи на ѕидот лесно.Апликација - кука е широко се користат во бања, спална соба, перење, cloakroom, итн.Продажбата на Услугата - Ние, обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас кога имате било какви прашања.Спецификации : Точка Име : Куки Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Мини Големина, Љубов Срце Облик, Стабилна, Безбедна, Трајни Големина : 4.5 cm x 4cm/1.77" x 1.57" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 5 x Куки.