Qisemi Жените Лето Кратко Sleeve Туника Блузи О Вратот Мрачно Печатење на Блузи Блузи Секојдневен Удобен Tees Кошула со Патент
  • Ново

Qisemi Жените Лето Кратко Sleeve Туника Блузи О Вратот Мрачно Печатење на Блузи Блузи Секојдневен Удобен Tees

DEN 50.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа дефинитивно ќе те прави удобен и удобно во текот на летната сезона.Класичен круг вратот кратко sleeve tee со страна сплит дизајн, печатени Шари.Произведено во САД и Увезени.На кратко sleeve блуза Т маици се изработени од топ класа материјал, и одговара точно на големина, мода печатени дизајн се базира на секого внимание на вас, тоа е најдобриот подарок за вашата сопруга, мајка, пријателка, daugther, итн.Информација за производот : Сезона : Summer Gender : Women Occasion : Дневна,Casual Pattern Тип : Цврсти, Тебе, Графички, Боја Блок, Вратоврска Dye Style : Casual Sleeve должина : Краток Sleeve Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добие : 1 X Blouse Customer Служба : Ние сме 100% посветени на задоволството на клиентите.Основниот стил, лесно да одговара со ништо, одлична за викенд, на работа, на училиште,спорт,висат надвор или дневни секојдневен носат.Zip до функција го прави да биде удобно и секси во текот на целиот ден.Да биде центар на внимание во овој Солидна одговара блуза.Патент затворање.Се враќа : Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, може да барање за замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на нарачката.Жените Мода Кратко Sleeve O Вратот Патент Блузи, Zip До Блуза Блузи Tee Shirts Please проверите на нашата големина на табелата внимателно пред ставање на order Features : Вратоврска Боја, Боја Блок, Ивица Печати, полна Боја, Глуварчињата Графички Туника Блузи, Блуза Блузи Tees Маици со Патент.Стандард за Испорака, за 8-15 дена да пристигнат.жените лето кратко sleeve блузи.