X-DREE Мебел Табела Стол Нога Конусна Форма Нога Заштитник Подлога Црна 17mmx6mm 50pcs(Muebles Меса Сила Pierna Форма cónica Заштитник де Пита Подлога Гора 17mmx6mm 50pcs
  • Ново

X-DREE Мебел Табела Стол Нога Конусна Форма Нога Заштитник Подлога Црна 17mmx6mm 50pcs(Muebles Меса Сила Pierna

DEN 1492.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нето Тежина : 58g; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Табела Нога Подлога.Име На Производ : Табела Нога Подлога; Материјал : Гума.Вкупна Големина : 17 x 6mm/0.67" x 0.24"(Врв Кол.*H); Главна Боја : Црна.Внатре Дијаметар : 9mm/0.35"(Diámetro внатрешни работи : 9mm / 0.35' '.Надвор Кол. (Дното) : 12mm/0.47"(Diámetro надворешноста (parte инфериорни) : 12 mm / 0,47' '.Мебел Табела Стол Нога Конусна Форма Нога Заштитник Подлога Црна 17mmx6mm 50pcs It е одлична за заштита на вашето домаќинство мебел, маси и столици од подвижни или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини.Чувајте ги вашите каучот од оставајќи голема дент во подот кога ништо не е под нозете.Тие ќе работи одлично на мебел нозе, како што стол нога, табела нога, каучот нога, итн.Гумени материјал во црна боја, и конусна форма дизајн за стои мирно.Опис на Spanish Muebles Меса Сила Pierna Форма cónica Заштитник де пита Подлога Гора 17mmx6mm 50pcs Peso neto : 58 g; Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) компјутери x Подлога де пита де mesa Nombre del producto : Almohadilla де пита де меса; Материјал : Caucho Tamaño вкупно : 17 x 6 mm / 0.67' 'x 0.24' '(Diámetro се чувствувате. * H); Боја на директорот : Negro Diámetro внатрешни работи : 9mm / 0.35' 'Diámetro надворешноста (parte инфериорни) : 12 mm / 0,47' '.