Trycooling Ѕид Пеглање Одбор Носител и Организатор 2 Силна Куки се Одржи Пеглање Одбор Ѕид Држачот за Ѕид Закачалка Ѕид Ѕид Rack (Бела)
  • Ново

Trycooling Ѕид Пеглање Одбор Носител и Организатор 2 Силна Куки се Одржи Пеглање Одбор Ѕид Држачот за Ѕид Закачалка

DEN 311.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пеглање одбор ги продавници повеќето "Т" или "Y" стил пеглање одбор.На јадицата направени од издржлив метал има висок носивоста и може да се користи за да виси пеглање одбори или разни мали објекти.НЕМА рѓа за години.Пеглање одбор кука да зачувате простор : продавници вашиот пеглање одбор и перење објекти вертикално за екстра складирање без да се жртвува подот.Лесен за монтирање : ѕид Пеглање одбор носителот месеци на ѕидот во вашиот перална, комунални просторија или во подрум со вклучен хардвер за лесна инсталација.Големина : 4.72x2.36x4.33 инч.На пеглање одбор заградата усвојува ѕид виси дизајн, кои во голема мера се заштедува простор и е лесен за употреба.Чувајте ги вашите соба уредни и уреден.Направи вашата предмети остане лесно да се достигне.Сите потребни монтажа хардвер е вклучена за својата погодност.Карактеристики : Материјал : Метал Големина : 4.72x2.36x4.33 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Пеглање Одбор на Носителот.