2 Пакет - Сончев Систем Постер за Деца и Разбирање На Човечкото Тело Шема (Ламинат, 18 x 24)
  • Ново

2 Пакет - Сончев Систем Постер за Деца и Разбирање На Човечкото Тело Шема (Ламинат, 18 x 24)

DEN 94.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од 2 Постери Направени во САД.Секој постер е 18" x 24" во големина.Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни.Двојно Двострано Постери. 2 Пакет - Сончев Систем Постер за Деца и Разбирање На Човечкото Тело Шема (Ламинат, 18" x 24").