Унисекс Еден двострано Печатење Симпатична Онанирачки Розова Меур Црвени Усни Девојка Drawstring Кеси За Девојки Полиестер Женска Drawstring Торба Drawstring Шминка Торба За Са?
  • Ново

Унисекс Еден двострано Печатење Симпатична Онанирачки Розова Меур Црвени Усни Девојка Drawstring Кеси За Девојки

DEN 312.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 36cm (W) x 43cm (L).Дизајн : Целосна големина на производот, еден двострано печатење.Материјал : полиестер (полиестер влакна).Додаток изградба : главен џеб.Перформанси : Направен од високо-густина полиестер-обложена парична казна полиестер ткаенини за мала тежина и цврстина.Црна полиестер платно фиксни на грбот е исто така се отпорни на нечистотија, и ткаени појас е цврсти и издржливи, и тоа не е лесно да падне.