Wansan A4 Датотека Пакет Преносни Датотека Папка Големина 13.8 x10.7 Инчен Датотека Кеси Отпорен На Вода Документ Торба
  • Ново

Wansan A4 Датотека Пакет Преносни Датотека Папка Големина 13.8 x10.7 Инчен Датотека Кеси Отпорен На Вода Документ

DEN 147.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Материјал】- Направен од Високо-квалитет на еколошки водоотпорен ПВЦ материјал,Издржлив и лесен за употреба.Патент заклучен направи вашиот хартија безбедно. 【Дизајниран】- Едноставен, но практичен дизајн, убава и благородна, со водоотпорен, запечатени, мека и не-леплива и така натаму.Патент торба проѕирен дизајн, отворањето на употребата на пластични патент дизајн, за да се спречи загуба на предмети внатре. 【Производ користејќи прилики】- за документи, весници, Деловни Приходи,списанија и така натаму, нема дупки може да биде уредно чуваат.Може да се стави на вашата перница за да го носат .И Многу Повеќе!Одличен Организатор и дома парк,училиште,да се обучат и секаде каде што треба!. 【Убав присутни】- може да ги испратите на вашите деца, пријатели,Соученици или колеги, тоа ќе биде прекрасен подарок.Тоа исто така може да бидат испратени на партнерот како деловен подарок. 【Пакет содржи】- 1pcs x Датотека папка.Wansan Мултифункционален Датотека папка Висок квалитет на патент главата, корисна и енергичните.На патент е мазна и лесно да се вчита документи, многу прекрасни патент торба.Во исто време, тоа е светлина тежат и двете може да се намали просторот и тежина.Голема датотека кеси за класификација и чување може да се користи како совршен подарок за компанијата, вработените, учениците, наставниците и на луѓето кои имаат потреба од тоа.