EuisdanAA 40Pcs AWG22-16 У Облик SNB1.25-4S Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектори(40Pcs AWG22-16 У Облик SNB1.25-4S Conector де терминал де crimpado де alambre де pala не aislado
  • Ново

EuisdanAA 40Pcs AWG22-16 У Облик SNB1.25-4S Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектори(40Pcs AWG22-16

DEN 1797.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Crimp Терминал; Нето Тежина : 20g.Материјал : Бакар; Пакет Содржина : 40 Pcs x Crimp Терминал.Боја : Сребро Тон; Димензија : 16x3.5mm/0.24"x0.14"(L*Макс.D).Одговара Кабел Големина : AWG22-16; Дупка со Дијаметар : 2.0 mm/0.079"(Ajuste ел tamaño del кабел : AWG22-16; Diámetro del agujero : 2,0 mm / 0,079".Модел : SNB1.25-4 S; Облик : U Форма(Modelo : SNB1.25-4 S; Форма : форма де У Euisdan AA 40 Pcs AWG22-16 У Облик SNB1.25-4 S Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Connector Description : Трајни Изолирани crimp терминали.Лесно да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.Широко се применуваат во електричната и електронската индустрија, електрична опрема, Индустриска автоматизација, улично осветлување и моќ на системот за контрола во сообраќајот и транспортот, мислења и?телекомуникациски, бензински хемиска индустрија, индустриски градење машина за градење, итн.Опис на Spanish40 Pcs AWG22-16 У Облик SNB1.25-4 S Conector де терминал де crimpado де alambre де pala не aislado Nombre del producto : Терминал де crimpado; Peso neto : 20g Material : Cobre; Contenido del paquete : 40 piezas x terminal де crimpado Color : tono plateado; Dimensión : 16x3.5mm / 0.24"x0.14" (L * Макс.Г) Ajuste ел tamaño del кабел : AWG22-16; Diámetro del agujero : 2,0 mm / 0,079"Modelo : SNB1.25-4 S; Форма : форма де U.