BETTERONE Ручек Торба за Жени Мажи Изолирани Ручек Кутија за Возрасни Обновливи Ручек Tote Торба за на Работа, на Училиште, на Пикник или Патување (Црна и Бела)
  • Ново

BETTERONE Ручек Торба за Жени Мажи Изолирани Ручек Кутија за Возрасни Обновливи Ручек Tote Торба за на Работа,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

BETTERONE РУЧЕК ТОРБА-Ова ручек торба може да се користи како ручек торба, пикник торба, преземање торба, погодни за работа на жените.Топло забелешка : Традиционалните крои процес, така и во внатрешноста изолирани лагер е отпорен на вода, но не и целосно leakproof.Стандард ручек торба Големина : 10x 6.5 х 8.5 инч.Овој ручек торба изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да се вклопи во вашиот ручек кутија, закуски, и дури и протеините во прав шишиња.Високо Квалитетен Материјал : Трајни оксфорд ткаенина и nontoxic алуминиумска фолија( BPA FREE), совршено се да се спакувам вашиот храна и ручек контејнери.Ние се надградува Изолација наредени внатрешни работи врз основа на вашите потреби.Тоа ќе го задржи вашето храна ладно или топло околу 4 часа.Повеќе Карактеристики : мала тежина,поместена рачка,надградени duarable мазна патент,лесен за чистење, водоотпорен, Изолирани ,кулер,погодно.Еден предниот џеб дизајн организирате вашите салфетка и лични работи.BETTERONE Ручек Торба Гаранција : Ако не сте 100% задоволни со нашата ручек торба,ние ви нудиме 20 дена наплата или замена.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.Овој ручек торба има многу простор во внатрешноста, а надвор не заземаат многу простор.Овој ручек кутија лесно се вклопува во вашиот оброк подготовка сад, и исто така може да се одржи на 20-унца кафе и други предмети носите со вас.Неговата термичка изолација е многу добар, дозволувајќи им на вашите ice pack да остане ладно и замрзната за речиси целиот 4 часа.