Marinco Моќ Производи 12VPG.ОЕМ Приклучок со .ОЕМ Пак, 12V
  • Ново

Marinco Моќ Производи 12VPG.ОЕМ Приклучок со .ОЕМ Пак, 12V

DEN 2119.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влага доказ запечатување прстен.LED моќ индикатор светлина.Заменлив 10 A осигурач.Внатрешни вирус олеснување и мозок се печат додека макс оценка е 10 засилувачи.Компатибилен со стандардот 12 V receptacle.Поврзете Про систем е супериорен електрична струја капацитет на носивост.Тоа карактеристики заклучување приклучок и receptacle со пролетта стегање конектори кои овозможуваат безбедна електричен контакт.