AIBIANOCEL Изолирани Ручек Кеси за Жените Обновливи Ручек Tote Торба за на Училиште, Работа Пикник Лесен Ручек Кутија за Возрасни(CC002FSS,РОЗОВА,S)
  • Ново

AIBIANOCEL Изолирани Ручек Кеси за Жените Обновливи Ручек Tote Торба за на Училиште, Работа Пикник Лесен Ручек

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем Капацитет & Трајни : димензии на изолирани tote торба е 9.25 x 7.28 x 5.51 инчи, со една главна џеб, еден во предниот џеб, .Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје.Leakproof и Лесен за Чистење : На женска ручек кутија е направен од висок квалитет на алуминиумска фолија поставата и лесна топла притиснете технологија, која е водоотпорен, leakproof и лесно да се чисти.Ако сос spills внатре, ве молиме избришете го со влажна крпа или салфетка.Со тешки-должност оксфорд ткаенина и врвен прилагоди технологија, ручек tote торба е dustproof, издржлив и може да се задржи вашата храна чисти.Лесно да се носат : Светлина и преносни, двојно рачки, со цел да се разноврсна tote.И тоа е исто така одличен подарок идеја за роденден, Божиќ, Нова Година или други фестивали подарок.Функција : Средна големина висок капацитет минималистички дизајн изолирани ручек торба, да ги задржи на храната топла или ладна во движење.Совршен за работа оброк, пикник оброк, отворено СКАРА, исхрана управување или медицина за складирање. 100% Задоволство Гаранција:Ние сме биле посветени на обезбедување на клиенти со врвен квалитет на производи и услуги, па може да се избере нашиот ручек tote торба без двоумење.Тоа е цврсто верува дека ќе ви се допадне.Ако не сте задоволни со нашите производи, целосна наплата ќе биде издадена за вас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било прашање во врска со торба.Добро решение ќе одговори во рок од 24 часа.