На Hillman Група 190480 Хексадецимален Болт, 3/4-Инчен X 1-Инчен, 20-Пакет
  • Ново

На Hillman Група 190480 Хексадецимален Болт, 3/4-Инчен X 1-Инчен, 20-Пакет

DEN 174.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хексадецимален Завртки функција шест-двострано раководител, кој е дизајниран да бидат построги користење на клуч или вежба.Користете ореви и подлошки од истиот материјал и се заврши.Челик Материјал.Производ Димензија : 4.18" x 4.18" x 3.31".Опис на производот Хексадецимален Завртки се завртки со шестоаголни глави и машина теми за употреба со лешник или во прислушувани дупка.Како најчест тип на гром, Хексадецимален Завртки се стандардни хексадецимален завртки со миење лице под главата.Обично Хексадецимален Завртки се само делумно навој.Од Производителот Хексадецимален Завртки се завртки со шестоаголни глави и машина теми за употреба со лешник или во прислушувани дупка.Како најчест тип на гром, Хексадецимален Завртки се стандардни хексадецимален завртки со миење лице под главата.Обично Хексадецимален Завртки се само делумно навој.