HualuBro Мото Z4 Случај, Мото Z4 Игра Случај, Премија СТП Кожа Ултра Тенок Shockproof Задниот Браник Заштитни Случај Капакот за полнење за Motorola Мото Z4 / Z4 Игра Телефонот Случај (
  • Ново

HualuBro Мото Z4 Случај, Мото Z4 Игра Случај, Премија СТП Кожа Ултра Тенок Shockproof Задниот Браник Заштитни

DEN 407.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Телефонот случај е специјално дизајниран за полнење за Motorola Мото Z4 / Z4 Игра паметен Телефон.Телефонот ги покрие е рачно изработени со висок квалитет мека СТП кожа и тешко КОМПЈУТЕР материјал.Рачно изработени од синтетички кожа случај модерно дава елегантен и мода изгледаат и се чувствуваат.Ултра тенок, лесен дизајн и совршено се вклопуваат кој додава минимален дел на вашиот паметен телефон.Брзо и лесно snap-на школка инсталација, обезбедува одлична заштита од гребнатини, scuffs и други оштетувања.Премиум мека мазна се чувствуваат надворешноста со не се лизга кожа површината со зафат.Прецизни се намали и дизајн, обезбедува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници и камери.Hualu Bro Премиум СТП Кожа Ултра Тенок Shockproof Задниот Браник Заштитни Случај Капакот за полнење за Motorola Мото Z4 / Z4 Игра Телефонот Case The Hualu Bro кожа случај не е само добра заштита на вашиот уред, но исто така и декорација на кочење на вашиот стил и да се издвоите од масите.Се размислува за двете од нив, може да бидат сигурни да се избере нашиот случај.Ние ќе се фокусираме на префинетост и внимание на детали во секој аспект од нашите производи.Компатибилност : На кожа телефон случај е само компатибилни со Motorola Мото Z4 / Z4 Play Highlights : 1. Телефонот случај е рачно изработени со висок квалитет мека синтетички кожа и тешко КОМПЈУТЕР материјал. 2. Рачно изработени од синтетички кожа случај модерно дава елегантен и мода изгледаат и се чувствуваат. 3. Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници и камери, без отстранување на случај. 4. Одлично стилски заштита за вашиот паметен телефон. 5. Ултра тенок, лесен задниот поклопец стил и совршено се вклопуваат кој додава минимален дел на вашиот телефон. 6. Мека мазна се чувствуваат надворешноста со не се лизга кожа површината со контрола, лесно ракување и понудата на вашиот уред ефикасна заштита.Зошто Да Изберете Hualu Bro?На Hualu Bro На Hualu Bro бренд значи високо-квалитетни производи за разумни цени.Нашата случаи се модерно дизајнирани и произведени со внимание да се обезбеди точно одговара за секојдневната функционалност на вашиот уред.Вашето задоволство е наша гаранција.Ние сме целосно опсесивно за квалитет и услуга на клиентите, ако имате било какви прашања ве молиме да стапите во контакт со нас и ние ќе направиме се што можеме за да ги реши.Hualu Bro.