DecorRack 3 Multicolor Пластични Сапун за Носител со Одвод Дупки, Декоративни Сапун Случаи, Уникатен Дизајн за да ги Зачувувате и Сува Бар Сапуни, Патување Големина Случај за
  • Ново

DecorRack 3 Multicolor Пластични Сапун за Носител со Одвод Дупки, Декоративни Сапун Случаи, Уникатен Дизајн

DEN 148.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голема Вредност! 3 Шарени Бар Сапун Случај со Капак и Одвод Дупки, Лесен Пристап, Преносни, Декоративни, Има 1.25 x 2.7 x 4.25 Сапун Големина, Прифатлива Цена.Простор за чување – Одлично за Складирање и Сапун Заштитата која им Помага на Сапуни да Остане Сува и Трае Подолго, Сапун Кутија Задржи Сапун во Внатрешноста и е Подготвен за Следната Употреба, Лесно Достапни со Отстранување на Капакот.Патување – Компактни, Лесни, и да се Обезбеди Сапун Случај, Го Прави Идеален За Патување, понесете со Вас во Теретана, Место Во Бања, RV, Отворено.Décor – Multicolor Квадратен Облик на Сапун Јадење Одговара Убава Со Секој Дом Décor, Капакот е Дизајниран за да ги Собере Под Дното на Случај да го Фати Вишокот Течност и го Задржува Вашата Контра и Туш Чисти.Големина и Намена – 4.5" Долго Сад Совршен за Стандард Рака Бар Сапуни, Одвод Дупки Секогаш да се Задржи Soap Суви, Лесно да се Чисти.