Дрво Чешел Pearwood Bluezoo Двојно Двострано Брада Чешли Преносни Чешел Care Третманот
  • Ново

Дрво Чешел Pearwood Bluezoo Двојно Двострано Брада Чешли Преносни Чешел Care Третманот

DEN 213.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРИРОДНА АРОМА : Изработени од природни pearwood, материјалот е на врвот за еден чешел, нејзините производи се природни прекрасен мирис на ванила, кога времето одминува, бојата ќе биде подлабоко и повеќе шармантен.ЛЕСНО ДА се DETANGLE КОСА : Намалување на статични и лесно да се detangle косата за време на употреба, се користи за сите типови коса.Го Отвора Остатоци & Првут.Косата со Чешел за Мустаќи Климатизација Стајлинг и Одржување.РАЗУМЕН ДИЗАЈН : Трајни, лесно се ракува за секојдневна употреба, едниот од неговата употреба за брада, другите за коса.Торба е направен од висок квалитет на СТП кожа со велур обвивка, тоа е толку мека дека ви даде неверојатна текстура.На велур мембрани, исто така, ќе им даде на вашиот чешел најдобра заштита.ЛЕСНО ТА НОСАТ И ШИРОКА ПРИМЕНА : Компактна големина, може да се земе тоа да било каде од страна на ставање во кошула или панталони џеб.Оваа Брада Стил Чешел е навистина погодна за коса, брада, мустаќи, двојно дизајн, совршено оформување.СОВРШЕН ПОДАРОК : совршен подарок за твојот Татко, Брат, Дечко или Сопруг.Даде дар на уреден човек.Опис : Стилски брада прави да изгледа совршено, управување со вашата брада и во секое време.Оваа Брада Стил Чешел е навистина погодна за коса, брада, мустаќи, двојно дизајн, совршено оформување.Спецификации : Предмет Тип : Стил Чешел Материјал : Pearwood Објект од Типот : Црна Чешел + Браун Складирање Торба Количина : 1pc Чешел : 5.5 x 10cm Складирање Торба : 7 x 11cm Тежина : Околу. 39g Пакет Листа : 1 x Стил Чешел 1 x Складирање Торба Забелешка : 1. Не постојат иста две остава во светот, па таму не се исти дрво. 2. Чешел е рачно изработени, па таму ќе биде грешка на мерењето. 3. Таму ќе биде малку разлики во боја, текстура и мерењата во различни чешел, тоа е нормален феномен.