X-DREE 44mm Внатрешна Кол Пластични Монтажни Климатизација Ѕид Дупка Покрие Бела 2 парчиња(44mm Кол внатрешни работи plástico desmontable aire acondicionado cubierta де orificio де споредено БЛАН-?
  • Ново

X-DREE 44mm Внатрешна Кол Пластични Монтажни Климатизација Ѕид Дупка Покрие Бела 2 парчиња(44mm Кол внатрешни

DEN 259.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дното OD : 46mm/1.8"; Име на Производ : клима Уред Дупка Капак.Пакет Содржина : 2 парчиња x Климатизација Дупка Покритие; Тежина : 21g.Материјал : Пластика; Боја : Бела.Димензија : 88 x 20mm/3.5" x 0.8"(Горниот OD*H); Внатрешна Кол. : 44mm/1.7"(Dimensión : 88 x 20 mm / 3.5' 'x 0.8' '(OD супериорен * H); Diámetro interno : 44 mm / 1.7' '.Одговара Ѕид Дупка со Дијаметар : 46-56mm/1.8"-2.2"(Ajuste del diámetro del orificio де ла споредено : 46-56 mm / 1.8' '- 2.2' '. 44mm Внатрешна Кол Пластични Монтажни Климатизација Ѕид Дупка Покрие Бела 2pcs Made на пластични материјали,одговара за 46-56mm дијаметар ѕид дупка.Се однесува на клима дека не се инсталирани.Опис на Spanish44mm Кол внатрешни работи plástico desmontable aire acondicionado cubierta де orificio де споредено БЛАН-О 2pcs Diámetro инфериорни : 46 mm / 1.8' '; Nombre del producto : Cubierta del orificio del aire acondicionado Contenido del paquete : 2 piezas x cubierta del orificio del aire acondicionado; peso : 21 g Material : Plástico; Боја : БЛАН-ODimensión : 88 x 20 mm / 3.5' 'x 0.8' '(OD супериорен * H); Diámetro interno : 44 mm / 1.7' 'Ajuste del diámetro del orificio де ла споредено : 46-56 mm / 1.8' '- 2.2' '.