Cabilock Креативни Сапун Јадење Бар Сапун Носителот Сапун Штедачи Случај Сад за Туш, Купатило, Кујна, Кампување
  • Ново

Cabilock Креативни Сапун Јадење Бар Сапун Носителот Сапун Штедачи Случај Сад за Туш, Купатило, Кујна, Кампување

DEN 885.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од високо-квалитетен материјал, практична и издржлива.Совршен за патување или ставање во вашата салата торба.Тоа е погоден за бања, washstand, кујна, итн.Cartoon малку желка моделирање додава забава за домаќинство.Водата е исцедена од опашката да се чува на сапун уредни и да се задржи на табелата чисти.Опис Ова е една прекрасна сапун сад.Можат да бидат ставени во купатило да се одржи сапун.Водата е исцедена од опашката да се задржи на табелата чисти.Овој сапун кутија може да се заштити вашиот сапун од вода и прашина, а минатата работниот век на сапун.Тоа може да ги красат вашата бања.Карактеристики - Боја : Зелена.- Материјал : ABS.- Големина : Околу 16.50 X8.50 X7.00cm/ 6.48 X3.34 X2.75in.- Cartoon малку желка моделирање, додадете забава за домаќинство.- Водата е исцедена од опашката да се чува на сапун уредни и да се задржи на табелата чисти.- Тоа е погоден за бања, washstand, итн.- Направени од високо-квалитетен материјал, практична и издржлива.- Можат да бидат ставени во купатило да се одржи сапун, итн.Пакет Вклучувајќи 1 x Сапун Кутија.