Drawstring Ранец Дланка Лист Флорални String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога
  • Ново

Drawstring Ранец Дланка Лист Флорални String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини За Да Изберете Од ( Мало ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.Drawstring Затворање String Торба Со Прилагодливи Ремени, Мека Ви Овозможува Да Се Избегне Рамена Болка, Слободни Раце,Да Се Зголеми Капацитет На Носивост, Лесно Да Се Прилагоди На Вистинската Големина На Торба, Лесно Да Се Носат.Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе Влажни Во Вашата Торба.Материјалите Се Направени Од Полиестер, Водоотпорен, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Сите Ваши Работи Во Внатрешноста Ќе Бидат Заштитени Многу Добро.Мулти-Цел Ранец Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, Преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг.Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, Безбедноста На Децата Спорт, Спортски Промоции, Фер Награди, Наставник Подароци, Итн.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.