180 Степен Ротација Виножито Проекција Светилка,виножито Зајдисонце Подот Светилка Различни Светла Од Различни Агли Погоден За Детска Спална соба, Дневна Соба, Заб?
  • Ново

180 Степен Ротација Виножито Проекција Светилка,виножито Зајдисонце Подот Светилка Различни Светла Од Различни

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ПОСТАБИЛНА И ИЗДРЖЛИВИ : Направен од висок квалитет на Железо уметност.Светилка секогаш е стабилна благодарение на стабилна основа и светилка јарболот.На енергетски ефикасни, отсјај-слободен LED светилка има долг животен век. 180 СТЕПЕНИ РОТИРА : светилка глава може да се ротира за 180 степени, може да произведе различни светла од различни агли, така што за да се донесе различни ефекти во вашата соба.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Ротирачко светло што може да се прилагоди на големината и обликот на на проектор ноќ светлина.На поголемо растојание, толку е поголема проекција дека зајдисонце светлина, може да се фрли на ѕид или плафон.Светлина фрла неверојатни обоени кружни светлата на ѕид, плафон и на подот.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН УПОТРЕБА : Подот светилка 5 V 5 W USB напојување, кабел со апликацијата префрлување, 1.2 метри, USB кабел.На мека светлина е одлична за осветлување и преземање на слики.Погоден за деца спална соба, дневна соба, забава, СКАРА на отворено, во Живо позадина светлина, создаваат одлична атмосфера.РОМАНТИЧНИ ВИЗУЕЛНО ИСКУСТВО : Ако сте сонувам да се има романтична современ дом, со овој кат светилка е, мора да имаат, Модерната LED светилки им овозможи на енергија-заштеда на енергија и енергетски ефикасни осветлување на вашиот дом или канцеларии и со пријатен светлина дневната соба.