Бохемски Светлина Шарени Виножито Проекција Светилка Сјајна Поларис Дрвени Светилка Бохемски Светилка Подот Светилка Подарок за Внатрешни работи, Двор, Градина Д
  • Ново

Бохемски Светлина Шарени Виножито Проекција Светилка Сјајна Поларис Дрвени Светилка Бохемски Светилка Подот

DEN 2385.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен Бохемски Стил - Ова beaut на гигант, се нарекува поларна ѕвезда дрвени подни ламби, тоа е нашата поголем избор на светилки и сестра светилка на Изгрејсонце Светилка, истата шема и големина но со различна боја бран.Исклучителна Декорација - Кога светлината е вклучено, нејзините шарени светилки се неверојатно шармантен.По исклучување на светлата, тоа се уште е толку посебен.На ретро бохемски стил е многу погодна за собирање и за домашна декорација.Онанирачки Бои - проекциите се големи, храбар и убава, покривање на вашиот простор со огромна блуз, purples и цртичка на пинк.Оваа светилка дава најдобри бои бранови и мотивите поради тоа е големина.Применливи Сценарија - без разлика Дали тоа е одмор или роденден, можете да го користите за било фестивал дека треба да се празнува.Се разбира, дури и во обичниот живот, ова е неопходен атмосфера, која ќе ви донесе пријатно расположение и новото искуство.Совршен Подарок - Таму не е ништо повеќе погодна како подарок од оваа светилка, особено за оние пријатели кои само што се пресели во нов дом.Тоа мора да биде романтично срце.