Kipp 06610-1A216X20 Пластични Прилагодлива Рачка со 1/4-20 Надворешен Навој,Ново Зафат Стил, Челични Компоненти, Инчен, 20 mm Завртка Должина, Големина 1, Светла Жолта Боја
  • Ново

Kipp 06610-1A216X20 Пластични Прилагодлива Рачка со 1/4-20 Надворешен Навој,Ново Зафат Стил, Челични Компоненти,

DEN 264.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се справи со fiberglass засилен пластика со умре-фрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8. Челик делови црна оксидира.Земја на потекло : Германија.За многу луѓе Ново Зафат Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.