USB Тип C Кабел 6.5 FT Брзо Полнење,USB-за да го USB-C 2.4 Брзо Држачи за Кабел Компатибилен Samsung Галакси S20 S10 S10E S9 S8 Плус Забелешка 10 9 8,Z Флип,LG V50 V40 V30 V20,Брзиот C Полначот (Тип-C - (6
  • Ново

USB Тип C Кабел 6.5 FT Брзо Полнење,USB-за да го USB-C 2.4 Брзо Држачи за Кабел Компатибилен Samsung Галакси

DEN 95.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【USB 2.0 Брзо Полнење & Трансфер на Податоци】USB-C Кабел брзината на Трансфер до 480 Mb / s, 2.4 Брз Полнач, Трансфер на Податоци и Моќ Полнењето 2 во 1.Поддршка од двете страни може да биде вметната "позитивни и негативни вметнете" функција, можат да го издржат 10.000 пати последователно приклучокот. 【Револуционерна издржливост】конструиран за да го издржат носат секојдневно користење, трае 2 пати подолго од БИЛО сток Андроид USB-C кабел со потврди 10,000+ свиткување толеранција. 【Совршен 3.3 FT】Со 3.3 FT length, можете да лежат на каучот или троседот и да го користите вашиот уреди додека сте полни во исто време.И можете да ги користите слободно да во вашата спална соба, канцеларија, па дури и во backseat на вашиот автомобил. 【 Она што Ќе Добиете за】 : Нашата фан-омилени пријателски услуги на клиентите.Било каков проблем или производот штета, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас!.