uxcell 2 парчиња 5cm x 7cm Двојна Двострано Прототип Универзална PCB Печатени Коло Breadboard
  • Ново

uxcell 2 парчиња 5cm x 7cm Двојна Двострано Прототип Универзална PCB Печатени Коло Breadboard

DEN 477.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Универзална PCB Одбор; Дупка со Дијаметар : 1mm/0.04".Дупка Теренот : 2.54 mm/0.1"; Големина : 5cm x 7cm/2" x 2.8"(L*W).Дебелина : 1.6 mm/0.06"; Монтажа Дупка со Дијаметар : 2mm/0.08".Материјал : FR-4; Боја : Сребро на Ѕвонење, Зелена.Тежина : 10g; Пакет Содржина : 2 Buc x Универзални PCB Одбор.Опис : Универзална прототип PCB коло, 2.54 mm дупка на теренот, двојно двострано, калај позлатен, што се користи за точка до точка DIY лемење.