ibasenice КОМПЈУТЕР Хард Школка Безжична Слушалка Случај Компатибилен со Галакси Пупки Live/Pro
  • Ново

ibasenice КОМПЈУТЕР Хард Школка Безжична Слушалка Случај Компатибилен со Галакси Пупки Live/Pro

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На слушалка школка може да биде дадена како подарок на вашето семејство и пријатели, тие ќе го тоа.Едноставен, модерен, класичен дизајн, вашиот приклучок за слушалки случај ќе се погледне повеќе модерни.Заштита на вашата безжична слушалка од нула, нечистотија, се намали и други оштетувања.Конструирај со добар квалитет материјал за траен употреба, парична казна изработка.Карактеристики лесни, добри допир чувство, отпорност, нула доказ.Опис направени од добар квалитет материјал за долго време и издржливи употреба.Деликатни изглед дизајн, модерен и практичен, кои ви даваат добра користење на искуство.Исклучителна изработка, мазна и нежна површината, се чувствуваат удобно рака.Може да се користи како подарок за вашите пријатели, семејство и колеги.Карактеристики - Димензии : 5. 50 X5. 50 X3. 00cm/ 2. 16 X2. 16 X1. 18inch - Материјал : PC - ја заштити вашата безжична слушалка од нула, нечистотија, се намали и други оштетувања.- Карактеристики лесни, добри допир чувство, отпорност, нула доказ. - Изградба со добар квалитет материјал за траен употреба, парична казна изработка.- Едноставен, модерен, класичен дизајн, вашиот приклучок за слушалки случај ќе се погледне повеќе модерни.- На слушалка школка може да биде дадена како подарок на вашето семејство и пријатели, тие ќе го тоа.Пакет Вклучувајќи 1 x Слушалка Капак.