Smart Watch за Android и iOS Телефони Водоотпорен Smart Watch за Жени Мажи Спортски Дигитален часовник Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Крв, Кислород Спиење Следи Компатибиле
  • Ново

Smart Watch за Android и iOS Телефони Водоотпорен Smart Watch за Жени Мажи Спортски Дигитален часовник Фитнес

DEN 1560.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Забелешка : не е комплетно водоотпорен, па ве молиме да се избегне капење, нуркање или топла спрингс, кога тоа е полна пареа.Ние ги извршуваат повисок квалитет на производите и ќе продолжи да се направи напредок.ви благодариме на сите.Фитнес часовници исто така, може да се следи спиење и да се обезбеди сеопфатна спиење анализа.И ние го прифаќаме 90-ден гаранција.Повеќе практични функции, како sedentary потсетување, pedometer,далечински камера контрола, музика контролер, проверете го времето, се најде паметни часовници,светлината на вредноста,вибрации алармот,итн.Кога ќе се подигне вашиот зглоб, екранот автоматски ќе светне. (Длабок сон, светлина и се будам на спиење време).[Неутрален мода smart watch] Водоотпорен smart watch, убав дизајн, круг екран, full touch 1.32-инчен круг екран, 360*360 пиксели резолуција, така што екранот е јасна и светла.