GZMYDF Повеќе Боја PC Браник за Apple Види ги Покрие Серија 6 SE 5 4 3 Заштитник Случај за iWatch 40mm 44mm 42mm 38mm Тешко Школка (Боја : Бела Сребро, Dial Дијаметар : 38mm)
  • Ново

GZMYDF Повеќе Боја PC Браник за Apple Види ги Покрие Серија 6 SE 5 4 3 Заштитник Случај за iWatch 40mm 44mm

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. 100% Сосема нов и висок квалитет на случај. 2. Компактен, Лесен, &Стилски. 3. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Прецизност профилирани случаи. 5. Направени од PC пластичен материјал.Пакувањето содржи : 1* Види Случај Имајте на ум : не вклучуваат Види.