Multipack Пакет Унисекс Најголемиот Дел Crewneck Sweatshirt 3, 6, 10 Парчиња - Направете Свој Избрани Боја На Собата
  • Ново

Multipack Пакет Унисекс Најголемиот Дел Crewneck Sweatshirt 3, 6, 10 Парчиња - Направете Свој Избрани Боја На

DEN 1078.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

50% Памук, 50% Полиестер.Машина За Миење.Кликнете на "Прилагодите Сега" и да се создаде свој Multipack Унисекс најголемиот Дел Crewneck Sweatshirt Поставите Меша и Натпревар различни бои што ви се допаѓа!.Висок квалитет удобно класичен одговара унисекс суичери се одлични за секојдневно носење.Овие атмосфера суичери за mens и женска ќе издржат многу wearings и мие!. 7.8 мл., 50/50 памук/полиестер.Направени со најмногу 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња.Унисекс големината.Патентирана, ниско-пилула, високо-бод густина Print Pro XP руно.Двоен-игла stitched деколте и armholes.Двоен-игла stitched деколте и armholes.Патентирана, ниско-пилула, високо-бод густина Print Pro XP руно.Тоа секогаш е препорачливо да се мијат внатрешноста и сува на ниска топлина.