На Hillman Група 1873 12 X 1 во. Цинк Круг Главата Дупчиња Дрво Завртка 30-Пакет
  • Ново

На Hillman Група 1873 12 X 1 во. Цинк Круг Главата Дупчиња Дрво Завртка 30-Пакет

DEN 213.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 1.25".Пакет Ширина : 2.5".Пакет Висина : 1.43".Опис на производот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Од Производителот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.