CEEYSEE 100PCS Задник Crimp Конектори 22-16 AWG Изолирани Задник Splice Терминали Електрична Жица Конектори Црвено(PTH)
  • Ново

CEEYSEE 100PCS Задник Crimp Конектори 22-16 AWG Изолирани Задник Splice Терминали Електрична Жица Конектори

DEN 189.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Висок Квалитет на Задник Splice Терминал Конектори,жица Конектори направена од чист бакар,Подобро спроводливост, оксидација отпор и силна отпорност на корозија. 2.Боја : Црвена;Количина : 100 компјутери;Материјал : ПВЦ+Бакар+Калај позлата. 3.Одговара на кабел : 0.5-1.5mm2,Жица димензии : 22-16 AWG;Max тековната=19НА. 4.Примена : Може да се користи за вашиот брод,автомобили,дом и други електрични конекции проект. 5.По Продажба на Услуги : Доколку постои било каков квалитет проблем во врска со производот што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди задоволително по-продажба на услуги. 100% сосема нов и висок квалитет на терминал конектори Материјал : ПВЦ+Бакар+Калај позлата Боја : Црвена Количина : 100 компјутери Одговара на кабел : 0.5-1.5mm2,Жица димензии : 16-22 AWG;Max тековната=19НА ЗАБЕЛЕШКА : 1.За најдобри резултати,ви препорачуваме употреба со професија crimping алатка 2.Имајте мали делови подалеку од дофат на деца.