EuisdanAA ЕВА Квадратен Облик самолепливи Не се Лизга Табела Биро, Стол Нога Кат Мебел Заштитник Подлога 38mm 24pcs(ЕВА форма cuadrada autoadhesiva antideslizante меса сила де escritorio pierna piso пр
  • Ново

EuisdanAA ЕВА Квадратен Облик самолепливи Не се Лизга Табела Биро, Стол Нога Кат Мебел Заштитник Подлога 38mm

DEN 1315.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Црна; Материјал : EVA.Net Тежина : 69g.Пакет Содржина : 24 x Мебел Заштитник Влошки.Име на производ : Мебел Заштитник Подлога(Nombre del producto : almohadilla protectora став muebles.Вкупна Големина : 38 х 38 х 4mm/1.5" x 1.5" x 0.16"(L*W*T)(Tamaño вкупно : 38 х 38 х 4 mm / 1.5" x 1.5" x 0.16" (L * W * T).Euisdan AA ЕВА Квадратен Облик самолепливи Не се Лизга Табела Биро, Стол Нога Кат Мебел Заштитник Подлога 38mm 24pcs Self-лепило Мебел Заштитник Подлога, изработена од високо квалитетни нема мирис ЕВА материјал.Големина : 38mm x 38mm x 4mm.Лесно да се инсталира.Намалување на бучава кога се движат мебел и забави вибрации, и заштита на вашиот кат.Одлично за маса, чаир, троседот, кревет и маса за да се спречи подот.исто така работи и на дното на објекти како што е електричен апарат, вазна.Опис на Spanish EVA форма cuadrada autoadhesiva antideslizante меса сила де escritorio pierna piso заштитник де muebles almohadilla 38mm 24 Uds De боја гора; Материјал : EVAPeso neto : 69g Contenido del paquete : 24 almohadillas protectoras став muebles Nombre del producto : almohadilla protectora став muebles Tamaño вкупно : 38 х 38 х 4 mm / 1.5" x 1.5" x 0.16" (L * W * T).