Fftian Лав Уметнички Боја Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба
  • Ново

Fftian Лав Уметнички Боја Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба

DEN 503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Постојат Два Уво Копчиња На Дното На Торбата.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Прилагодливи Лево Рамо, Рака : Рамо Ремени Се Прилагодливи И Можете Да Ги Носи На Левата Или Десната Страна.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Кратко Растојание На Патување, Да Работат И Секојдневно Патување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.