Бор-Sol Мека Наежвам Чистење со Четка – Удобност Зафат | Железо се Справи со Дизајн | Сите-Цел Scrubber за Чистење Кујна, Бања, Тоне, Кади и Подови
  • Ново

Бор-Sol Мека Наежвам Чистење со Четка – Удобност Зафат | Железо се Справи со Дизајн | Сите-Цел Scrubber за Чистење

DEN 154.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОК КВАЛИТЕТ ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА – Ова трајни чистење со четка withstands трајно користење, кожата ефикасно дури и во оние кои е тешко да се постигне места, и го прави за перење на големи површини бриз.Услужни ВЛАКНАТА ЗАШТИТА на ПОВРШИНИ – силна, но сепак мека влакната заштита на површини додека сте чистење, за изработка на овој сестран четка совршен за употреба на јадења, кади, тоне, tiled ѕидови, подови и повеќе!.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН – Овој уникатен чистење со четка карактеристики железо-се справи со дизајн кој совршено се вклопува во вашата рака и бара минимална употреба на сила, додека чистење и миење.УДОБНОСТА КОНТРОЛА – Кој мека сила, оваа iron четка овозможува супериорна удобност и не се лизга за контрола на време за чистење, дури и ако се справи со се навлажни.Се ОТКАЖАМ ФУНКЦИЈА – Изградена со пригоден пред-drilled дупка, оваа четка за чистење е лесно да се продавница надвор од очите и на јадица.Чистење од страна никогаш не било полесно со ова Железо се Справи со Чистење со Четка од Бор-Sol.Бор-Sol ви обезбедува со суштински чистење материјали од име и бренд кој можете да му верувате.Овој уникатен чистење со четка карактеристики железо-се справи со дизајн за да се бараат минимална употреба на сила и притисок, додека за чистење да се намали стресот на телото.Совршен за перење на големи површини, овој сестран четка може да се пофали меки, силни влакната дека нема да нула површини како вашата контра блузи, подови, фамилии и кади.Детали за производот : • Железо-се справи со дизајн минимизира притисокот врз телото додека чистење• Обезбедува супериорни, не се лизга за контрола на време за чистење• Мека, удобност зафат• Силна, и услужни влакната• Висат-up функција• Повеќенаменски scrubber работи за кујни, бањи, кади, тоне, tiled ѕидови, подови и повеќе.