Shineweb Decal Автомобил JDM Јапонски Збор Винил Налепница за Обновливи Подвижен Ѕид Налепници Автомобил Возило Тело Прозорец Рефлексивни Decals Налепница Декорација - Црве?
  • Ново

Shineweb Decal Автомобил JDM Јапонски Збор Винил Налепница за Обновливи Подвижен Ѕид Налепници Автомобил Возило

DEN 405.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практична настава : "Jdm"и Јапонски збор дизајн автомобил налепница, уникатен и стилски.Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал : овој автомобил налепница е направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал.Тоа е водоотпорен.На налепницата нема да попуштат и може да се користи за долго време.Лесен за користење : овој автомобил налепница е лесен за употреба, не треба да се трошат премногу време, лесно да се отстрани, користете го помине нежно scrape надвор од работ на налепница, се додека целосно отстранети.Практичен подарок : едноставен и модерен автомобил налепници се најдобрите подароци за семејството и пријателите на родендени, забави или други прослави.Декоративен изглед : DIY вашиот автомобил возила и врата, прозорец, го прават тоа персоналните, поладна и повеќе карактеристична.Спецификации : Jdmand Јапонски збор дизајн автомобил налепница, уникатен и стилски.Водоотпорен и заштита од сонце, декорирање на вашиот автомобил за долгорочно.Висок stickiness, лесно да се држи и да се отстрани.Тип : Автомобил Налепница Материјал : ПЕТ Карактеристики : Jdm Дизајн, Рефлексивни, водоотпорен, Автомобил Оркестарот Должина : 20cm/7.87 (Прибл.) Ширина : 5.2 cm/2.05 (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Налепница.