Avery(R) Worksaver(R) Екстра-Широк™ Insertable Табот Рециклирани Dividers, 5-Табот, Јасно
  • Ново

Avery(R) Worksaver(R) Екстра-Широк™ Insertable Табот Рециклирани Dividers, 5-Табот, Јасно

DEN 54.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ги вашите датотеки се организирани со Avery Голема Табот 5-табот врзивно dividers со јасни insertable јазичиња, бела хартија и солза-отпорни ламинат дупки.Екранот 50% повеќе информации со пошироката Голема Табот insertable табот дизајн отколку со стандарден insertable divider јазичиња (некој внесува вклучени).Секој 3-прстен врзивно divider табот се одликува со лесен пристап слот како и безбедна точка точка за да ја заклучите внесува во место.Лесно да се создаде сопствен рецепт dividers, фото албум dividers и предмет dividers за 3 прстен врзива со слободни шаблони и софтвер со посета на Avery сајт. 1 сет од 5 divider јазичиња за 3 прстен врзива. 50% повеќе во печатење простор за табот наслови од традиционалните табот dividers.Посебен таб дизајн овозможува лесно вметнување и отстранување но продолжува вметнете безбедно место.Три-дупка удирани со тупаници за употреба во стандардниот прстен врзива.Ласерски и инк-џет печатач компатибилен.Табот Стил : 5-Табот Јазичето Боја(s) : Јасно Индекс Divider Големина : 11 x 9 Форма Количина : 1.Единица Мерка : во Собата.