Лемење DYH-станица за Лемење железо се справи со 24V За HAKKO 907 ESD 936 937 928 926 IND008 - (Боја: Црна)
  • Ново

Лемење DYH-станица за Лемење железо се справи со 24V За HAKKO 907 ESD 936 937 928 926 IND008 - (Боја: Црна)

DEN 2059.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 1 x Лемење Железо се Справи со answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.За Нас За.Број на модел : /.Текст voltagle : ве Молиме проверете ги следат опис.Излезна температура : ве Молиме проверете ги следат опис.Ова се Справи со е Лесен.Долг животен век, за продолжена употреба.компатибилен со 907/ESD 907 936 937 928 926 IND008 Specifications : Напон : DC 24 VPower Потрошувачка : 50 WConnector : 5 pin Total Должина : 117cm(46in.)Кабел Должина : 90cm (35.4 во.)Температурата опсег : 120-480 степени.материјал : metal Package вклучува : 1 x Лемење Железо Handle Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.За Us About Објект специфики : број на Модел : /Текст voltagle : ве Молиме проверете ги следат description Output температура : ве Молиме проверете ги следат description Temperature стабилност : /Излезна моќност : ве Молиме проверете ги следат description Dimensions : ве Молиме проверете ги следат опис.