Beryllium Бакар 20C UNS C82500
  • Ново

Beryllium Бакар 20C UNS C82500

DEN 1118.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прибл. 5 lb 2-5 Ingot - Оваа легура нуди голема јакост, тврдина, отпорност на абење со одлична флуидност.Оваа легура е идеален за инвестирање, песок или керамички кастинг и обезбедува одлични репликација на сложена детали.Оваа легура нуди голема јакост, тврдина, отпорност на абење со одлична флуидност.Оваа легура е идеален за инвестирање, песок или керамички кастинг и обезбедува одлични репликација на сложена детали.