Туш Врата се Справи, со Исти Завртка и Пластични Ѕвони на Врата Копчиња Сребро Бања Вратата Knob, за Дома Бања Туш Вратата Хардвер Врата(Алуминиум alloy1)
  • Ново

Туш Врата се Справи, со Исти Завртка и Пластични Ѕвони на Врата Копчиња Сребро Бања Вратата Knob, за Дома Бања

DEN 2373.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ергономски се справи со knob е удобно да се повлече и да одговара на вашиот прст wel.Погодни за стакло туш врата или стакло канцеларија вратата.Лесно да се инсталира, доаѓа со исти завртка и пластични прстен.Усвојување на високо квалитетни алуминиумски легури, хром-позлатен, тоа е сјајна, мазна и долготрајни.Погодни за стаклена врата на 4~16mm во дебелина.Функција : Усвојување на високо квалитетни алуминиумски легури, хром-позлатен, тоа е сјајна, мазна и долготрајни.Погодни за стакло туш врата или стакло канцеларија вратата.Лесно да се инсталира, доаѓа со исти завртка и пластични прстен.Погодни за стаклена врата на 4~16mm во дебелина.Ергономски се справи со knob е удобно да се повлече и да одговара на вашиот прст добро.Spezifikations : Состојба : 100% Сосема New Material : Алуминиум Alloy Color : Silver Type : #1, #2,#3 (Опционално)Големина : прибл. 3 x 6cm / 1.18 x 2.36 in Weight : прибл. 100~126g Package се Вклучени : 1 Сет на Туш Вратата Knob Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.