IIVVERR 20PCS 12-10 AWG 1/4 Студ Црвено Изолирани Вилушка Лопата Терминали Електричниот Конектор (20PCS 12-10 AWG 1/4 espárragos aislados един aislamiento rojo terminales де pala де horquilla conector eléctr
  • Ново

IIVVERR 20PCS 12-10 AWG 1/4 Студ Црвено Изолирани Вилушка Лопата Терминали Електричниот Конектор (20PCS 12-10

DEN 1660.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Вилушка Лопата Терминал;Модел : SVS5.5-6. Погоден За : 12-10 AWG Кабел;се Користи За : 1/4 Студ.Max.Ampe : 48 A;Боја : Црвена, Сребрена на Ѕвонење.Тежина : 21g.Пакет Содржина : 20 x Вилушка Лопата Терминал (Contenido del paquete : 20 x Tenedor Лопата Терминал.IIVVERR 20 PCS 12-10 AWG 1/4 Студ Црвено Изолирани Вилушка Лопата Терминали Електричниот Конектор (20 PCS 12-10 AWG 1/4 espárragos aislados един aislamiento rojo terminales де pala де horquilla conector elÃctrico These се со висок квалитет изолирани crimp терминали.Тие се направени во Кина и во согласност со сите релевантни Европски стандарди.Тие ќе се одржи на вашиот најсилен crimp каде што другите ќе се олабават предвреме.Estos син terminales де crimpado aislados де алта calidad.Están fabricados en Кина y cumplen един todos лос requisitos europeos relevantes.Mantendrán дин pliegue donde otros se aflojarán prematuramente.