Hamiledyi Зајакот Кафез Отпадоци Кутија со Фиока Големи Тоалет Тренер Медиокритет Агол Милениче Пан за Возрасни Хрчак, морско свинче, Ferret, Chinchilla и Други Животни
  • Ново

Hamiledyi Зајакот Кафез Отпадоци Кутија со Фиока Големи Тоалет Тренер Медиокритет Агол Милениче Пан за Возрасни

DEN 623.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Подвижен Фиока Дизајн】 : Нашата зајакот отпадоци кутија има посебен се од фиока, може да се стави рампа во тоа.Преземање од фиока, дампинг и замена на влошки додека се чисти.Дневниот процес никогаш не е така лесно. 【Материјал】 : Направени од пластика.Издржлив и силен.На дното е засилен за да го издржат мали животни од 3-8 кг. 【Големи Димензии】 : На Медиокритет Кутија Големина : 16" L X 11,8" W X 6.3" H,идеална големина е погодна за возрасни зајаци, возрасни стаорци, возрасни chinchilla, возрасни гвинеја свињи, ferret, galesaur или други животни е релативно голем.Ве молиме да се измери големината пред да го купат тоа. 【Се Грижи за домашни Миленичиња Нозете】 - дизајн на gridding во овој мат избегне вашите мали домашни миленичиња контактирајте со нивниот отпад, лесен за чистење ќе се спречи вашиот малку еден од чувството болни од нога. 【Тока дизајн】 : Брави да се кафез за да се спречи мали животни од влечење на тоалет, поништена тави и расфрлани отпадоци кои се дизајнирани да се одржи ѓубре фах безбедно да вашиот кафезот,па тоа може секогаш останува убаво и чисто.Овој огромен отпадоци кутија може да биде ставен во однос на работ на ѕидот или во кафез.Ве молиме потврдете, ако производот е погоден за вашето домашно милениче кафез пред да купите.Одлично за зајакот, морско свинче, chinchilla, еж, нане, малку писе, дури и кутре и сите други мали животни.Вашиот bunnies се активни суштества и како домашно милениче сопственик, тоа е наша одговорност за да ги опреми со потребните материјали за да ги задржи од нечисти.На двете страни на тоалет и е мазна, парапет и тоа може да се спречи урина јавните до други места, направи кафез почиста.Направени од издржлив, дамка и мирис отпорна пластика.На дното е засилен за да го издржат мали животни од 3-8 кг.