4 Мерач 2 PK Uninsulated Не се Изолирани Задник Конектор Crimp Терминал Жица
  • Ново

4 Мерач 2 PK Uninsulated Не се Изолирани Задник Конектор Crimp Терминал Жица

DEN 647.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 PK 4 МЕРАЧ UNINSULATED ЗАДНИК CRIMP КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ.ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛ АУДИО И АВТОМОБИЛСКАТА УПОТРЕБА.CRIMP КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ.ОВА Е ЗА 2 PACK 4 МЕРАЧ UNINSULATED/НЕ ИЗОЛИРАНИ ЗАДНИК CRIMP КОНЕКТОР/ТЕРМИНАЛ ОВА ИМА КАЛАЈ ОБЛОЖЕНИ БАКАР CORE ВИСОК КВАЛИТЕТ НИЕ МОРА СЕКОЈ ТЕРМИНАЛ/КОНЕКТОР ДЕКА МОЖЕТЕ ДА ГО САКАТЕ ВО НАШАТА EBAY ПРОДАВНИЦА UNINSULATED БАКАР ВИНИЛ НАЈЛОН КУРШУМ ЗАДНИК ПРСТЕН ЛОПАТА Т ЧЕШМИ МАГАРЕШКИ БРАВИ БЛИСКУ КРАЈОТ КАПИ ЖИЦА ОРЕВИ И ДР.