Sur-Печат OR70BLKNEO374 374 70 O-Ring, Neoprene
  • Ново

Sur-Печат OR70BLKNEO374 374 70 O-Ring, Neoprene

DEN 133.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако ви треба О-ринг со добра температура спектар, Фунта Печат & Снабдување neoprene O-прстени имаат отпорност на топлина до 250 степени F и останува флексибилни надолу до -40 степени Ф Со својата одлична отпорност на сончева светлина, озон, кислород, јаглерод диоксид и атмосферски, нашите neoprene О-прстен е одличен избор за надворешна употреба.