Пустиник Рак Школки Природни Кокос Школка Колиба Вештачки Растенија Декорација supplies19 КОМПЈУТЕРИ Куќа Резервоарот
  • Ново

Пустиник Рак Школки Природни Кокос Школка Колиба Вештачки Растенија Декорација supplies19 КОМПЈУТЕРИ Куќа Резервоарот

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : ќе се добие вистинска кокос hideouts + 12 природни школки + 6 пластичен декор растенија.Детали : На кокосова лушпа големина :3.9*2.84.7*2.8 инчи, школки избрани големини круг отворање : 0.6-0.78 инчен, вештачки фабрика големина : 0.78-1.57 инч.Кокос : тоа е природно, голем простор на оваа кокосова лушпа обезбедува пријатна и топла средина за вашиот пустиник рак.Seashell : 12 компјутери школки се природни, избрани големина, да обезбеди доволно да се избере за својата прекрасна домашни миленици.Растенијата : 6 компјутери растенија се состои од два дела,листовите дел е создадена од страна на животната средина пластични материјали и база се состои од смола,и безбеден и сигурен.Тешки база помага на растенија остане во место во вашиот резервоар.И тие може да оркестарот вашиот резервоар, обезбеди beatiful и жив свет за вас осаменици.Нашите школки и кокос се природни, големината, обликот и бојата на секоја серија може да биде малку различен, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ви благодариме за вашето разбирање. 19 КОМПЈУТЕРИ Пустиник Рак Школки Додатоци Оркестарот Поставите Пакет : кокосова лушпа, 6 компјутери растенијата, 12 компјутери seashell.Кокос : тунелот направени на коко колиби го прави голема, темна удобно засолниште, давајќи им на вашите рак чувство на приватност и сигурност.Дијаметар околу 5 инчи (некои може да биде различна големина, бидејќи на природен раст.Растенијата : Lifelike декорација украс на вештачки пластични растенијата.Seashell : Пустиник рак школки доаѓаат во различни големини, што ја прави совршена за одгледување пустиник рак.Забелешка : Првата Употреба Совети : нови школки треба да се sterilized во врела dechlorinated вода за пет минути и е дозволено да се излади пред да бидат дадени на вашиот ракови.Пластични растенија ќе се исцеди и деформирано за време на транспортот, ве молиме да не грижете се, се користи фен за коса да се загрее на растенија, која ќе го направи растенија повеќе убави.