Bovidix 6117008 6-во-1 Шрафцигер, 8 Парче
  • Ново

Bovidix 6117008 6-во-1 Шрафцигер, 8 Парче

DEN 263.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Всушност 6 screwdrivers во едно!.Ергономски двојна материјал се справи со 1/4" магнетни малку држачот.Ratchet за напред, обратна насока се движи и да заклучите.Се снабдува со 6 бита : слот 5, 6, 7 милиметри и PH #1, #2, #3. Делови можат да бидат зачувани во справи.