WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Cisco BWX 8305 Базна Станица Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45° Polarizations
  • Ново

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Cisco BWX 8305 Базна Станица Висока Ефикасност Целосно Ограден

DEN 489.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На Wide Ant2-Лајт™ се состои од два независни антени (±45°), совршен за вашата Cisco BWX 8305 Базната Станица како што тој поддржува сите свои фреквенција и начини на работа.На Wide Ant2-Лајт™ е целосно затворен и сите временски услови отпорни, и е идеален за вашиот Cisco BWX 8305 Базната Станица, бидејќи тоа создава и пренесува бранови во две различни поларизација начини, како на MIMO-уреди спецификации.Една година производителот со гаранција.На Wide Ant2-Лајт™ себе мерки 20.