масовно го купува Коле КИ-OD931 Куче Јака, Мали, Винил
  • Ново

масовно го купува Коле КИ-OD931 Куче Јака, Мали, Винил

DEN 181.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето Домашно Милениче Ќе Ви Се Љубовта.Одличен Објект За Домашни Миленици.Со Добар Квалитет.Земја на Потекло : КИНА.Одлично за играчка раси на малите раси, овој атрактивен Мал Куче Јака карактеристики црна имитација на кожа јака акцентирани со бела крои и сребрен тон метал тока и навртки.Мерки околу 14" долго x 0.625" широк.Доаѓа спакувана да се откажам ознака.