Aexit 16mm Воздух Граѓанското Опрема Хардверски Додатоци за клима уред Бакар Tee Заеднички Seperation Цевка Конектор Модел:38as326qo765
  • Ново

Aexit 16mm Воздух Граѓанското Опрема Хардверски Додатоци за клима уред Бакар Tee Заеднички Seperation Цевка

DEN 2100.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежина : 17g.Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 16mm / 5/8".Име на производ : Бакар Tee Заеднички; Пакет Содржина : 1 x Бакар Tee Заеднички.Вкупната Големина : 38 x 28 x 17mm / 1.5" x 1.1" x 0.67"(L*W*Макс Кол)(965385ewet619464y Ud R598607).Цевки вклучите, функција три начини, Т облик.Направени од купер материјал за отпорност на корозија и високи температури.Фитинг завари да цевки на завршува.(885uiyh6483sedt1289) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.